Kas slypi už mokslo – Eucerin Anti-Pigment

4 min. perskaityti
Daugiau

Hiperpigmentacija yra dažnai pasitaikanti odos problema. Jai tapus itin pastebimai, ji gali sukelti įtampą. Įrodyta, kad Eucerin Anti-Pigment linijos priemonės sumažina senatvines dėmes (dar vadinamas saulės dėmėmis), kad oda būtų lygesnė ir labiau švytinti. Šiame straipsnyje medicininės odos priežiūros ir Eucerin mokslinių tyrimų bei plėtros specialistas dr. Ludger Kolbe pristato tiamidolį, pagrindinę veikliąją medžiagą, ir paaiškina, kas slypi už inovatyvios ir efektyvios Anti-Pigment linijos.

 

Kodėl odos atspalvis tampa netolygus?

Dažnai netolygų odos atspalvį sukelia pigmentacijos problemos, pvz., hiperpigmentacija.
„Hiperpigmentaciją sukelia padidėjusi melanino gamyba“, – sako dr. Ludge Kolbe. „Mūsų odoje yra specialios melanocitais vadinamos ląstelės, kurios gamina tamsų pigmentą melaniną“, – paaiškina jis. „Jis suteikia odai spalvą ir šiek tiek natūralios apsaugos nuo saulės šviesos, tačiau pernelyg ilgas buvimas saulėje, hormoniniai pokyčiai, senėjimas ir odos sužalojimas ar uždegimas gali lemti melanino gamybos padidėjimą ir sukelti hiperpigmentaciją.“

Hiperpigmentacija atrodo kaip tamsios dėmės ir senatvinės dėmės (dar vadinamos saulės dėmėmis), dėl kurių odos spalva atrodo nelygi. Pernelyg intensyvi melanino gamyba taip pat yra pagrindinė tokių būklių kaip melazma ir použdegiminė hiperpigmentacija priežastis. Dr. Kolbe paaiškina, kad „nors hiperpigmentuota oda paprastai nekelia pavojaus, tačiau ji gali kelti įtampą ir daryti poveikį su ja susidūrusių žmonių gyvenimo kokybei.“

Netolygi veido ir rankų odos spalva
Hiperpigmentacija dažnai atsiranda srityse, kurias dažnai veikia saulės šviesa, pvz., ant veido ir rankų

Perversmą padaręs Eucerin mokslininkų atradimas

Remdamiesi Eucerin 100 metų patirtimi medicininės odos priežiūros srityje, dr. Kolbe ir jo komanda iškėlė tikslą sukurti formulę, kuri būtų efektyvi su netolygios odos spalvos ir pigmentacijos problemomis susidūrusiems žmonėms.

„Atlikome daugybę bandymų“, – paaiškina dr. Kolbe. „Išbandėme daugiau nei 50 000 galimų ingredientų, kad surastume veikliąją medžiagą, kuri ne tik sumažintų hiperpigmentaciją, bet ir būtų švelni odai.“ Eucerin mokslinių tyrimų pagrindu buvo metodologija, naudota galimiems ingredientams tirti. Praeityje formulės būdavo tiriamos su grybų fermentais, tačiau dr. Kolbe ir jo komanda primygtinai reikalavo testuoti veikliąsias medžiagas su žmogaus fermentu, kadangi tai užtikrintų tikslesnį jų galimo efektyvumo įvertinimą.

Eucerin hiperpigmentaciją tiriantys mokslininkai atranda tiamidolį
Eucerin patentuotas tiamidolis yra pagrindinė Anti-Pigment linijos priemonių veiklioji medžiaga

Perversmas įvyko komandai atradus tiamidolį, kuris suteikė reikšmingų ir įspūdingų rezultatų atliekant klinikinius ir dermatologinius tyrimus.  „Sumažindamas melanino gamybą, tiamidolis veikia pagrindinę hiperpigmentacijos priežastį“, – paaiškina dr. Kolbe, „jis taip pat yra efektyvus visų tipų ir tonų odai“.

Įspūdingi Eucerin Anti-Pigment priemonių rezultatai

Inovatyvus ir efektyvus tiamidolis yra pagrindinė Eucerin Anti-Pigment linijos priemonių veiklioji medžiaga – klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, kad jis sumažina tamsias dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo. 

„Pirmieji rezultatai pastebimi po dviejų savaičių, o naudojant reguliariai nuolat , gerėja“, – sako Kolbe.  Jis papildo, kad „gavome labai teigiamų atsiliepimų apie priemones iš tyrimuose dalyvavusių žmonių“.

Pastebimai sumažėjusi hiperpigmentacija patvirtinta klinikiniais tyrimais

Eucerin Anti-Pigment: patvirtinta klinikiniais tyrimais, kad sumažina hiperpigmentaciją

Pradinė būklė Po 8 savaičių reguliaraus naudojimo1
1 Eucerin Anti Pigment dvejopo poveikio serumo ir dieninio kremo SPF30 naudojimas dukart per dieną 8 savaites. Parodytas pavyzdys, individualūs rezultatai gali skirtis. .BDF duomenys faile
Eucerin Anti-Pigment linija sumažina tamsias dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo

Liniją sudaro dieninis kremas, naktinis kremas, dvejopo poveikio serumas ir dėmių korektorius. Dieninis kremas yra su SPF 30 ir UVA filtru. Saulė yra pagrindinė hiperpigmentacijos atsiradimo priežastis, kadangi visų pirma saulė skatina melanino gamybą, todėl pagrindinis žingsnis norint išvengti naujų senatvinių dėmių susidarymo yra kasdienis tinkamų apsaugos nuo saulės priemonių naudojimas.

Unikalų Eucerin Anti-Pigment dvejopo poveikio serumą sudaro du serumai, kurių poveikis skirtingas:

- Tiamidolis: efektyvi ir patentuota veiklioji medžiaga, veikianti pagrindinę hiperpigmentacijos priežastį, ir klinikiniais tyrimais patvirtinta, kaip sumažinanti hiperpigmentaciją – naudojant reguliariai apsaugo nuo pakartotinio jos atsiradimo

- Koncentruota hialurono rūgštis: viena iš odos efektyviausių drėkinamųjų medžiagų padeda odai pritraukti ir išlaikyti drėgmę

Naudojamo produkto (PIU) tyrimas2 su dieniniu kremu ir serumu atskleidė labai teigiamus rezultatus. 120 moterų, kurių amžius nuo 25 iki 55 metų, pranešė apie toliau nurodytus rezultatus po pirmųjų dviejų, paskui po keturių reguliaraus naudojimo savaičių:

 

 

 

Po 2 savaičių Po 4 savaičių            
Produktas daro odą lygesnę 97%

97%

Produktas palieka odą švytinčią 94%

97%

Produktas efektyviai kovoja su tamsiomis dėmėmis

82%

98%

Produktas neleidžia atsirasti tamsioms dėmėms

84%

97%

 

2. Beiersdorf AG, PiU, 2017 m. lapkritis

„Eucerin Anti-Pigment kūrėme dešimt metų, todėl mes labai didžiuojamės tuo, ką pavyko pasiekti“, – sako dr. Kolbe. Pirmieji rezultatai pastebimi po dviejų savaičių, o naudojant reguliariai nuolat gerėja, todėl linija yra efektyvus dermatologinės kosmetikos sprendimas daugeliui hiperpigmentacijos tipų. „Be to,“, – užbaigia Kolbe, „Eucerin Anti-Pigment galima naudoti ir taikant dermatologines procedūras, pvz., cheminį šveitimą ir lazerines procedūras, kad rezultatai pagerėtų ir išliktų ilgiau“.

susiję straipsniai