Naudojimo sąlygos

Dėl įvairių interneto siūlomų galimybių ir keliamų pavojų Jūsų prašome laikytis šių mūsų svetainės naudojimo bendrųjų sąlygų, kurios išdėstytos Jūsų ir mūsų apsaugai užtikrinti. Dėkojame už supratingumą.

1. Asmens duomenys

Perskaitykite mūsų teisės politiką dėl duomenų privatumo klausimų.

2. Naudojimo sąlygų atnaujinimai

Dėl vykstančių techninių ir teisinių naujovių kartais turime pataisyti ir (arba) atnaujinti esamas naudojimo sąlygas. Todėl kaskart naudodamiesi mūsų svetaine patikrinkite, kada buvo įkelta naujausia versija. Paskutinį kartą versija atnaujinta 2013 m. spalio mėn.

3. Autorių teisės, prekės ženklai ir kitos intelektinės nuosavybės teisės

Visas mūsų svetainėje pateiktas turinys, įskaitant, tačiau neapsiribojant, tekstus, grafinius vaizdus ir garso arba vaizdo failus, yra mūsų nuosavybė, jei nėra aiškiai nurodyta kitaip. (Apie tai pateikiama pareiškime dėl hipersaitų, žr. Nr. 3.) Neturint aiškaus leidimo, autorių teisėmis saugomą turinį galima naudoti asmeniniais, o ne privačiais ar komerciniais tikslais (atsisiuntimai, atkūrimai ir pan.). Turinio pakeitimai, vertimas ar kitoks redagavimas arba tvarkymas gali būti vykdomi tik turint rašytinį „Beiersdorf AG“ sutikimą.

Draudžiama naudoti ar piktnaudžiauti bet kuriais „Beiersdorf AG“ registruotaisiais prekės ženklais ar logotipais.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl bet kurių mūsų autorių teisių ar kitų intelektinės nuosavybės teisių pažeidimo gali būti imtasi civilinės ir (arba) baudžiamosios teisės veiksmų.

4. Atsakomybės atsisakymas

Tai yra tarptautinė Eucerin svetainė. Šioje svetainėje pateikiama medžiaga, įskaitant produktus, paslaugas ir informaciją, yra bendrojo pobūdžio, todėl Jūsų vietinėje jurisdikcijoje ji gali būti neprieinama, netinkama ar neatitikti reikalavimų. Pagal taikomą pasirinktos šalies teisę gali būti draudžiami kai kurie Eucerin svetainėje prieinami ar per ją pranešami pasiūlymai, produktai ar paslaugos, todėl jie negalioja.

Apsilankykite adresu www.eucerin.com ir pasirinkite vietovę, kad būtumėte nukreipti į atitinkamą svetainę.

Renkant ir patvirtinant šioje svetainėje pateiktą informaciją buvo dedama daug pastangų. Nepaisant to, mes negalime prisiimti jokios atsakomybės dėl jos aktualumo, tikslumo, visapusiškumo ir (arba) kokybės.

Šioje svetainėje pateikiami hipersaitai į kitų tiekėjų svetaines. Beiersdorf AG nežino trečiųjų šalių svetainių turinio ir neduoda jokios garantijos ar neprisiima jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainėse pateiktą neteisėtą turinį ar kitus teisinius pažeidimus. Tačiau Beiersdorf AG nedelsdama pašalins bet kokią nuorodą ar turinį, jei sužinos, kad jie pažeidžia galiojančius įstatymus.

Ši svetainė skirta suteikti bendrosios informacijos, ji jokiu būdu nepakeičia medicininės ar specialisto konsultacijos. Norėdami pasikonsultuoti, kreipkitės į pasirinktą gydytoją ar specialistą. Beiersdorf AG neprisiima jokios atsakomybės už veiksmus, kurių buvo imtasi dėl šioje svetainėje pateiktos informacijos.

Naudotojas naudojasi šia svetaine ir atsisiunčia duomenis savo rizika. Beiersdorf AG neprisiima jokios atsakomybės už dėl tokių veiksmų kilusią žalą, ypač naudotojo duomenų failams, aparatinei įrangai ir (arba) programinei įrangai. Atsakomybė už tyčinį ketinimą ir didelį aplaidumą nesikeičia.

5. Baigiamosios nuostatos

Jei bet kuri šių sąlygų nuostata kurioje nors jurisdikcijoje yra ar tampa neteisėta, negalioja ar yra netaikytina, tai neturi poveikio bet kurios kitos šių sąlygų nuostatos galiojimui ar vykdymui toje jurisdikcijoje.

Jei norite pranešti apie teisinius pažeidimus mūsų svetainėse, nesivaržydami su mumis susisiekite.

Beiersdorf AG

Unnastr. 48

20253 Hamburg

Vokietija

Telefonas: +49 (0)40 - 4909- 0

El. paštas

6. Vertinimai ir apžvalgos

Naudotojai gali skelbti mūsų svetainėje pateiktų produktų vertinimus ir apžvalgas (toliau – produktų vertinimai) tol, kol turinys yra teisėtas, nėra nepadorus, grasinamas, šmeižikiškas, nepažeidžia privatumo, nepažeidžia intelektinės nuosavybės teisių ar kitaip nėra užgaulus trečiosioms šalims ir neapima arba jame nėra programinės įrangos virusų, komercinės ar politinės reklamos, masinio siuntimo laiškų ar kitos formos brukalo. Beiersdorf pasilieka teisę pašalinti, redaguoti ir netgi atsisakyti skelbti tokį turinį.

Skelbdamas produktų vertinimus, naudotojas suteikia Beiersdorf neišskirtinę, nemokamą, nuolatinę, neatšaukiamą ir visiškai sublicencijuojamą teisę naudoti, atkurti, modifikuoti, pritaikyti, skelbti, versti, kurti išvestinius darbus, platinti ir rodyti bet kokį tokį turinį visame pasaulyje bet kurioje medijoje. Be to, naudotojas suteikia Beiersdorf ir sublicencijuoja teisę naudoti vardą ar pseudonimą, kurį naudotojas pateikia kartu su produkto vertinimu. Tokiu būdu, naudotojas, skelbdamas turinį svetainėje, pareiškia ir garantuoja, kad jam priklauso ar jis kitaip kontroliuoja visas teises į jo skelbiamą turinį; kad turinys yra tikslus; kad turinio naudojimas nepažeidžia šių naudojimo sąlygų; kad jis nepakenks jokiam asmeniui arba subjektui; ir kad naudotojas apdraus Beiersdorf nuo visų su tokiu paskelbtu turiniu susijusių pretenzijų. Beiersdorf neprisiima atsakomybės už jokį naudotojo ar bet kurios trečiosios šalies paskelbtą turinį.