Ocean Formula

Kaip pasitelkiame mokslą ir patirtį, kad užtikrintume, jog mūsų apsaugos nuo saulės priemonės nekenktų vandenynams

Vandenynai yra gyvybiškai svarbūs visai gyvybei mūsų planetoje. Juose gausu biologinės įvairovės, be to jie sulaiko žmogaus išskiriamą CO. Apskaičiuota, kad 50 % gyvybiškai svarbaus deguonies gaunama iš vandenynų, nes planktonas ir vandenynų augalai absorbuoja CO ir išskiria O atgal į atmosferą (Kiek vandenynai papildo pasaulio deguonies atsargas? | Earth | EarthSky).

Dėl šios priežasties siekiame, kad visos Eucerin apsaugos nuo saulės priemonės būtų draugiškos vandenynams. Mes tikime, kad vandenynus būtina puoselėti ir gerbti. Tai yra bendra atsakomybė, tenkanti mums visiems.

Ką reiškia draugiškas vandenynams?

Siekiame, kad mūsų apsaugos nuo saulės priemonės būtų harmonijoje su vandenynais ir visa gyvybe jose. Priimame mokslinius ir tvarius sprendimus, išlaikant mūsų priemonių efektyvumą. Šiuo požiūriu ir yra pagrįsta Vandenyno formulė.

Daugiau nei odos priežiūra

Jau daugiau nei 100 metų Eucerin kuria gyvenimą keičiančias dermatologines odos priežiūros priemones, kurios padėjo milijonams žmonių įveikti odos problemas ir socialinę stigmatizaciją. Mes tikime, kad galime keisti gyvenimus ir RŪPINTIS ne tik odos priežiūra. Tai reiškia, kad prisiimame atsakomybę už jūsų odą ir mūsų planetą. Esame įsipareigoję gerokai patobulinti savo verslo vykdymo būdus, kad išsaugotume planetą ir visą jos gyvybę.

Jaučiame ypatingą atsakomybę už savo apsaugos nuo saulės priemones, kurias naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje, todėl dedame ypatingas pastangas, kad užtikrintume geriausias apsaugines mūsų priemonių savybes ir mažesnį poveikį vandenynams.

Mūsų pasiekimai

Mes visada siekėme kurti apsaugos nuo saulės priemones, kurios leistų jums ir jūsų artimiesiems saugiai mėgautis saule. Remdamiesi naujausiais mokslo pasiekimais ir sukaupta patirtimi, mūsų mokslininkai sukūrė priemones, pasižyminčias geriausiomis apsauginėmis savybėmis ir mažesniu poveikiu vandenynams.

100 % be mikroplastiko

Į daugelio kosmetikos priemonių sudėtį buvo įprasta dėti mikroplastiko, kad jos veiktų efektyviai. Šis mikroplastikas yra mažas (mažesnis nei 5 mm), nesuyrantis ir netirpus vandenyje*, ir tai gali padaryti didžiulę žalą ekosistemai.

2013 m. Beiersdorf buvo viena pirmųjų kosmetikos įmonių, nusprendusių nebenaudoti polietileno šveičiamųjų dalelių (dažniau vadinamų mikrogranulėmis).

2015 m. Eucerin pakeitė šias polietileno daleles ekologiškesnėmis alternatyvomis, pavyzdžiui, mikrokristalinės celiuliozės dalelėmis, dioksido dalelėmis arba ricinos vašku. Šios aplinkai nekenksmingos alternatyvos yra tokios pat švelnios ir nekenksmingos odai, kaip ir jų pirmtakės, ir užtikrina tokį patį šveičiamąjį poveikį.

2020 m. atsisakėme nailono, vienos iš mikroplastiko rūšių, ir pakoregavome atitinkamas produktų formules.

Didžiuojamės galėdami pasakyti, kad nuo 2022 m. pabaigos visose mūsų apsaugos nuo saulės priemonėse visiškai nėra mikroplastiko*.

Biologiškai skaidūs polimerai

Polimerai yra vienas ingredientų, leidžiančių pakeisti produktų veikimą ir pojūtį. Pavyzdžiui, vienas polimeras padeda sukurti plėvelę ant odos. Kiti užtikrina priemonės atsparumą vandeniui ar prakaitui.

Jų yra sunku rasti natūraliai, todėl iki šiol turėjome naudoti biologiškai neskaidžius polimerus. Tačiau padarėme didelę pažangą ir jau dabar naudojame daugiau biologiškai skaidžių alternatyvių produktų. Tai reiškia, kad juos gali suvartoti mikrobai ir jie vėl pateks į gamtą. Siekiame, kad iki 2025 m. naudotume tik biologiškai skaidžius polimerus.

UV filtrai

UV filtrai yra itin svarbūs efektyviai apsaugai nuo saulės. Mokslinis mūsų tyrimų ir plėtros centro proveržis dabar leidžia derinti filtrus taip, kad jų būtų mažiau. Tai daro mažesnį poveikį aplinkai, bet suteikia tą patį apsaugos nuo UV spindulių lygį.

Ši patobulinta UV filtrų sistema reiškia, kad mūsų produktai yra optimaliai biologiškai skaidūs.

Vandenyno formulės ateitis

Čia mes nesustojame. Turime daug daugiau planų, kad mūsų apsaugos nuo saulės priemonės ir visi mūsų produktai būtų geresni jums, vandenynams ir visai planetai. Būtent šiuo pažiūriu pagrįsta Vandenyno formulė.

*Mikroplastikas, kaip apibrėžta Jungtinių Tautų aplinkos apsaugos programoje (UNEP) Neįtraukiami nereceptiniai produktai JAV.

Apsaugokite savo odą