TYRIMAIS PAGRĮSTOS INOVACIJOS

EFEKTYVIOS ODOS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Odos problemos, tokios kaip aknė, atopinis dermatitas ar hiperpigmentacija veikia ne tik odą. Jos dažnai turi įtakos pasitikėjimui savimi, nuotaikai ir gyvenimo kokybei. Efektyvios, puikiai tinkančios odai ir klinikiniais tyrimais patvirtintos Eucerin® inovacijos suteikia galimybę padėti savo odai ir džiaugstis gyvenimu.

"LABAI PADĖJO YPAČ SAUSAI, PERŠTINČIAI ODAI" ANGELIKA, 29, JOHATHAN, 11 MĖNESIŲ, NOELIA, DAR NEGIMUSI

EUCERIN ATOPICONTROL
Sužinokite daugiau

"PADĖJO MAN JAUSTIS GERIAU", KARINA, 41

EUCERIN AQUAPHOR
Sužinokite daugiau

"DABAR AŠ DIDŽIUOJUOSI SAVO ODA" EUNGYU, 27

EUCERIN DERMOPURE
Sužinokite daugiau

„VĖL INJEKCIJOS? TIKRAI NE“ SARAH, 53

EUCERIN HYALURON
Sužinokite daugiau

"TIKRAI JAUČIUOSI APSAUGOTAS" TONY, 45

EUCERIN APSAUGA NUO SAULĖS
Sužinokite daugiau

"JAUČIUOSI LAIMINGA" RUTH, 20

Sužinokite daugiau

POKALBIAI

Atvirai apie odą

Pažvelkite į šių žmonių gyvenimus, jų odos problemas ir kaip jiems padėjo dermatologinė kosmetika.

TIKRA PATIRTIS

Tikros istorijos apie tikras odos problemas

Kalbėjomės su Angelika, Karina, Sarah, Tony, Ruth ir Eungyu, kurių gyvenimus paveikė skirtingos odos problemos. Susipažinkite su jų istorijomis ir viską keičiančiu dermatologinės kosmetikos poveikiu.
Angelika dievina motinystę, tačiau jos sūnui susirgus atopiniu dermatitu ir ėmus kasytis, ji nežinojo, kaip jam padėti. Eucerin® AtopiControl nuramino berniuko odą, o kartu ir Angelikos rūpesčius. Dabar ji žino, kaip pasirūpinti perštinčia oda, kad sūnus galėtų laisvai žaisti.
Karinai patinka dalyvauti triatlonuose, tačiau, kol pasiekdavo finišo liniją, dėl pūslių ir pritrynimų, ji kęsdavo didelius skausmus. Išbandžiusi Eucerin® Aquaphor, ji atrodo būdą apsisaugoti. Tinkama odos priežiūra suteikė jai laisvę mėgautis savo aistra. Dabar jos sulaikyti negali niekas!
Eungyu paauglystė buvo sunki, jis kentėjo nuo aknės. Artimųjų ir draugų pastabos privertė jį užsisklęsti savyje. Nenorėdamas, kad žmonės matytų jo spuogus ir patinusią odą, jis mieliau laiką leisdavo namuose, vengdavo draugų. Tačiau dabar jis žino, kaip pasirūpinti savo oda ir ja didžiuojasi. Jis net pradėjo vaidinti.
Laikui bėgant Sarah pastebėjo, kad jos oda keičiasi. Ji norėjo padaryti viską, kas įmanoma, kad pristabdytų senėjimo procesus. Išbandžiusi injekcijas, ji ėmė nebepažinti savęs veidrodyje. Dabar ji naudoja serumą ir kremą su hialurono rūgštimi ir labai džiaugiasi savo išvaizda.
Išgirdęs aktininės keratozės diagnozę, Tony nebuvo tikras, ar galės leisti laiką lauke su savo sūnumi. Ji žinojo, jog privalo daryti viską, kas įmanoma, kad apsaugotų savo saulės pažeistą odą, tačiau nebūti lauke tiesiog negalėjo. Su Eucerin® apsaugos nuo saulės priemonėmis jis vėl gali saugiai žaisti lauke su savo sūnumi.
Nuo hiperpigmentacijos kenčianti Ruth jautė, jog aplinkiniai, žiūrėdami į ją, matė tik nelygų jos odos atspalvį. Tuomet ji išbandė Eucerin® priemones, skirtas būtent šiai odos problemai. Dabar ji pasitiki savimi žinodama, kad pirmiausia aplinkiniai pastebi jos gražią šypseną.
RASKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Kokia tavo istorija?

Įkvepiančios istorijos ir patarimai apie odos priežiūrą. Pasidalink savo pasakojimu, kaip dermatologinė kosmetika pakeitė tavo gyvenimą. Parašyk mums arba pasidalink savo istorija, pridedant #Skinterviews.

DERMATOLOGINĖ KOSMETIKA ODOS PRIEŽIŪRAI

VISKĄ KEIČIANTIS DERMATOLOGINĖS KOSMETIKOS POVEIKIS

Jau daugiau kaip 100 metų esame atsidavę mokslui apie odą. Nuolat siekiame mokslinių proveržių ir esame pasiryžę kurti efektyvias, puikiai odai tinkančias ir klinikiniais tyrimais patvirtintas priemones, kurios padėtų palaikyti ir pagerinti odos sveikatą bei grožį. Esame tikri, kad tik apčiuopiami ir matomi rezultatai gali išspręsti odos problemas ir kasdien padėti jaustis geriau. Mūsų odos priežiūros priemonės veikia ne tik odą. Jei tavo oda jaučiasi geriau, tu jautiesi geriau.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Norėdami gauti Eucerin naujienas, užpildykite šiuos laukelius ir užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

  • Išbandykite naujus Eucerin produktus
  • Dalyvaukite išskirtiniuose konkursuose
  • Gaukite naujausią informaciją ir patarimus