Mažiau kasymosi, daugiau šypsenų

Egzema nebaisi, kai su Antonu žaidi

Smagūs ir lavinantys filmukai užims jūsų vaiką ir puikiai atitrauks dėmesį nuo niežtinčios sausos odos.

Užsiimkite vietas ir stebėkite gudriųjų beždžionėlių lėlių šou

Iš kojinių pagamintos lėlės yra puikus būdas atitraukti mintis ir pirštus nuo kasymosi. Antonas supažindins jus su princese Gorgonzola ir princu Mozareli.

Svarbiausi Antono patarimai

Beždžionėlė žino vieną kitą dalyką apie tai, kaip suvaldyti niežtinčią atopinę odą.
Antonas padės kovoti su egzema

Laikas į vonią

„Beždžionėlė mėgsta pasilepinti vonioje ar duše. Tačiau ilgai ten neužsibūkite ir prauskitės šiltu, o ne karštu vandeniu, kad ir jūsų oda būtų laiminga.“
Egzemos paveiktos odos priežiūra su Antonu

Šalčio teikiamas komfortas

„Š-š-š-šalti kremai: taip gera juos jausti ant odos. Palaikyk savo mėgstamiausią drėkinamąją priemonę šaldytuve (nevalgyk jos!). Ir, jei nori tokios šilkinės ir lygios odos, kaip mano, nepamiršk pasitepti kremu kelis kartus per dieną.“
Egzemos niežulys Antonu

Nesikasyk

„Daugiau apsikabinimų, mažiau kasymosi. Žinau, kad sunku, bet kasantis tik dar labiau pablogėja. Geriau užsitrauk ant rankų keletą kojinių ir pažaiskime iš kojinių padarytomis lėlėmis.“

Nuspalvink mane

Spalvinimas nukreips dėmesį nuo egzemos sukeliamo niežulio
„Beždžionėms patinka spalvingas gyvenimas. Be to, spalvindami nustojame kasytis. Atsisiųsk mano mėgstamiausią paveikslėlį dabar ir pradėkime.“
Atsisiųsti

Kaip pasirūpinti ir nuraminti atopinę vaiko odą?

Veiksmingos odos priežiūros priemonės padės sumažinti nemalonius odos pojūčius paūmėjimų metu ir užtikrins kasdienę atopinės odos priežiūrą.

Atopinio dermatito fazėms pritaikyta odos priežiūra

Atopinam dermatitui būdingos dvi fazės: paūmėjimai ir ramesni laikotarpiai tarp jų. Rinkitės odos priežiūros priemones, specialiai sukurtas užtikrinti odos priežiūrą konkrečios fazės metu.

Švelnus odos prausimas

Prauskite odą priemonėmis, kurios ją puoselėja, o ne pašalina iš jos natūralius lipidus. Prauskitės šiltu, o ne karštu vandenui, neužsibūkite per ilgai vonioje ar duše ir švelniai tapšnodami nusausinkite odą.

Reguliarus drėkinimas

Užtikrinkite atopinei odai reikiamą kasdienę priežiūrą, naudodami priemones, kurios sustiprina odos barjerą ir puoselėja odą. Atkreipkite dėmesį, ar sudėtyje yra tokių veikliųjų medžiagų kaip likochalkonas A ir keramidai.

Akimirksniu suteikia palengvėjimo pojūtį

Kasymasis situaciją tik pablogina, tad itin svarbu greitai numalšinti niežulį. Eucerin AtopiControl intensyvaus poveikio kremo sudėtyje yra unikalus veikliųjų medžiagų kompleksas, kuris greitai nuramina odą paūmėjimų metu. Tinka kūdikiams nuo 3 mėnesių.

Vaistai

Jūsų gydytojas patars, kurie vaistai geriausiai tinka jūsų vaikui. Geriamieji ir vietiniai kortikosteroidai, tokie kaip 1 % hidrokortizono kremas, gali padėti palengvinti atopinio dermatito simptomus.

Ko dar galiu imtis, kad apsisaugočiau nuo paūmėjimų?

Sunku stebėti, kai vaiką vargina atopinė oda. Atopinio dermatito išgydyti neįmanoma, tačiau be efektyvių vaistų ir kasdienės odos priežiūros kartais padėti gali ir šios priemonės.

Nustatykite potencialius sukėlėjus

Reakciją gali sukelti alergenai (tokie kaip žiedadulkės ir naminių gyvūnų plaukai). Alergijos maistui vaidmuo nėra toks didelis, tačiau kai kurie tėvai sieja jų vaikams pasireiškusius paūmėjimus su tam tikrais maisto produktais. Pabandykite užsirašinėti viską, dėl ko gali sustiprėti simptomai. Aptarkite visus atvejus su vaiko gydytoju.

Nerūkykite

Žinote, kad tai nėra gerai jums, bet ar žinote, kad pasyvus rūkymas gali paūminti jūsų vaiko atopinės odos būklę?

Padeda švelnumas

Apsupkite vaiko odą švelniais, natūraliais audiniais, tokiais kaip medvilnė ir linas, ir venkite šiurkščių medžiagų, tokių kaip vilna. Naudokite švelnų skalbiklį ir visada išskalbkite naujus drabužius, kad būtų pašalintos visos gamybos proceso metu naudotos cheminės medžiagos.

Pirštinės nuo kasymosi

Norėdami apsaugoti švelnią vaiko odą nuo nuolatinio niežulio, naudokite pirštines nuo kasymosi. Kai kurie tėvai ir globėjai taip pat mano, kad padeda ir kasymo lėlė (žaislas, kurį vaikas gali kasyti vietoje savęs).

Kaip nuraminti ir prižiūrėti atopinę odą

Fazėms pritaikytos priemonės, skirtos kasdienei priežiūrai ir pojūčiams palengvinti paūmėjimo metu

1 žingsnis. Odos valymas

Prauskite odą su Eucerin AtopiControl vonios ir dušo aliejųmi (kūnui). Ši priemonė gali būti naudojama paūmėjimų metu ir laikotarpiais tarp jų.

2 žingsnis. Kasdienė priežiūra

Kasdienė priežiūra laikotarpiais tarp paūmėjimų Naudokite tinkamą kasdienės priežiūros priemonę, pavyzdžiui AtopiControl balzamą (lengvos tekstūros priemonė), AtopiControl losjoną (sodrios tekstūros priemonė), AtopiControl kremą (sodrios tekstūros kremas tam tikroms kūno sritims), AtopiControl veido kremą.

3 žingsnis. Palengvinti ir apsaugoti (niežulio sumažinimas)

Akimirksniu sumažina niežulį AtopiControl niežulį malšinantis purškalas akimirksniu atvėsina odą, sumažindamas niežulį per 60 sekundžių. Naudokite šią priemonę, kai odą niežti ir reikia momentinio ir ilgalaikio palengvėjimo – paūmėjimų metu ar laikotarpiais tarp jų.

4 žingsnis. Palengvinti ir apsaugoti (apsauga nuo saulės)

Apsauga nuo saulės Atopinė oda yra itin jautri saulės šviesai. Apsaugos nuo saulės priemones tepkite ryte po gydomojo preparato.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Norėdami gauti Eucerin naujienas, užpildykite šiuos laukelius ir užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

  • Išbandykite naujus Eucerin produktus
  • Dalyvaukite išskirtiniuose konkursuose
  • Gaukite naujausią informaciją ir patarimus