Kaip kovoti su maskne? Kas ją sukelia ir kaip galiu sumažinti dėl jos atsiradusių odos dėmelių

2 min. perskaityti
Daugiau

Kas yra masknė?

Tinkama odos priežiūra namuose padės kovoti su odos dėmelėmis

Dėvėti apsauginę kaukę COVID-19 pandemijos metu itin svarbu. Tuo pat metu, dėl dažno kaukės dėvėjimo nemažai žmonių susiduria su odos problemomis, pavyzdžiui maskne - akne, atsiradusia dėl kaukės dėvėjimo. Masknę sukelia padidėjusi šiluma, trintis ir (arba) spaudimas veido srityse, kurios liečiasi su kauke, todėl ima atsirasti spuogų.  

Įrodyta, kad Eucerin DERMOPURE priemonės sumažina odos dėmelių net 64 %*, naudojant Eucerin DERMOPURE prausimosi gelį, DERMOPURE matinį efektą suteikiantį fluidą ir DERMOPURE odą atkuriantį serumą.

*Klinikinių tyrimų, kuriuose dalyvavo 90 savanorių, rezultatai po 8 savaičių kombinuotojo naudojimo.

 


Kaip kovoti su maskne?

DERMOPURE sumažina odos dėmelių iki 64 %

Kol apsauginės kaukės dėvėjimas bus mūsų kasdienybės dalimi, masknės atsiradimo tikimybė išliks. Tačiau tinkama odos priežiūra padės palaikyti odą švarią. Eucerin DermoPure priemonės švelniai, bet efektyviai puoselėja į aknę linkusią odą ir sumažina odos dėmelių 64 %. Pirmieji rezultatai pastebimi jau po septynių dienų*. 

 
Eucerin DERMOPURE prausimosi gelis
Eucerin DERMOPURE prausimosi gelis švelniai, bet efektyviai pašalina nešvarumus, makiažo likučius ir riebalų perteklių. Oda tampa švari, gaivi ir švelni. Jo sudėtyje nėra muilo ir kvapiųjų medžiagų. Naudokite du kartus per dieną, ryte ir vakare, prieš tepant kasdienės priežiūros priemonę. 

Eucerin DERMOPURE matinį efektą suteikiantis fluidas
Skirtas kovoti su spuogais ir inkštirais, Eucerin DERMOPURE matinį efektą suteikiantis fluidas padeda kontroliuoti į dėmeles ir aknę linkusios odos būklę. Padeda išvengti odos nešvarumų, atkuria odą ir apsaugo nuo perteklinio riebalų susidarymo bei apsaugo odą nuo blizgėjimo 8 valandas. Tepti ryte ant gerai nuvalytos veido odos. 

Eucerin DERMOPURE odą atkuriantis serumas
Specialiai skirtas sumažinti spuogų, papulių ir pustulių susidarymą. Eucerin DERMOPURE odą atkuriantis serumas kovoja su C. aknes ir matomai pagerina odos būklę jau po pirmosios naudojimo savaitės. Oda atrodo švaresnė ir glotnesnė. Pastebimai sumažina odos dėmelių ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo. Tepkite vakare ant gerai nuvalytos veido odos.

*Klinikinių tyrimų, kuriuose dalyvavo 90 savanorių, rezultatai po 8 savaičių kombinuotojo naudojimo.


Susiję produktai