Mūsų filosofija Dermatologiniais tyrimais pagrįsta odos priežiūra

Eucerin prekių ženklas – tai dermatologų rekomenduojamos odos priežiūros priemonės, kuriamos remiantis sąžiningais moksliniais tyrimais. Eucerin produktai padeda palaikyti sveiką odos būklę ir ją atkurti, tai leidžia džiaugtis sveika, švytinčia oda.

Eucerin – tai šimtametė novatoriško mokslo apie odą istorija

Bendradarbiaujant kartu su dermatologais ir naudojant pažangiausias odos priežiūros srities technologijas Eucerin gali klientams pasiūlyti patikimas, ypač veiksmingas naujoves, atitinkančias griežčiausius dermatologinių produktų standartus.

Visų Eucerin produktuose naudojamų veikliųjų medžiagų efektyvumas privalo būti įrodytas klinikiniais tyrimais, todėl Eucerin garantuoja aukščiausią kokybę ir užtikrina tobulą priemonių veiksmingumo ir toleravimo derinį.

Eucerin laikosi visapusės dermatologinės kosmetikos filosofijos, kurios pagrindas – medicininiais tyrimais pagrįstos naujovės, puiki kompetencija odos priežiūros srityje ir ryžtas kurti aukščiausios kokybės kosmetiką.

Daugiau kaip 100 metų vykdomi Beiersdorf tyrimai suteikia klientams galimybę spinduliuoti išoriniu grožiu, vidine ramybe ir pasitikėjimu savimi. Eucerin® - tai medicinos mokslas sveikai ir skaisčiai odai.

Skaitykite plačiau apie Beiersdorf tvarumo įsipareigojimus.

Beiersdorf tyrimų centras
Beiersdorf tyrimų centras Hamburge, Vokietijoje.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Norėdami gauti Eucerin naujienas, užpildykite šiuos laukelius ir užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

  • Išbandykite naujus Eucerin produktus
  • Dalyvaukite išskirtiniuose konkursuose
  • Gaukite naujausią informaciją ir patarimus